T550B127K040AT4250
MFR.Part #
T550B127K040AT4250
JLCPCB Part #
C1577474
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ@100kHz 120uF 40V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS