T550B107M060TH4252
MFR.Part #
T550B107M060TH4252
JLCPCB Part #
C1577653
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 100uF 60V ±20% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors