T550B107M060AH
MFR.Part #
T550B107M060AH
JLCPCB Part #
C4986649
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 100uF 60V ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors