T550B107M050AH
MFR.Part #
T550B107M050AH
JLCPCB Part #
C1577004
Description
-55℃~+105℃ 100uF 130mΩ@100kHz 50V ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors