T550B107M040AH
MFR.Part #
T550B107M040AH
JLCPCB Part #
C1577043
Description
-55℃~+105℃ 100uF 150mΩ@100kHz 40V ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors