T550B107M025AH
MFR.Part #
T550B107M025AH
JLCPCB Part #
C1577012
Description
-55℃~+105℃ 100uF 190mΩ@100kHz 25V ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors