T550B107K060TH4251
MFR.Part #
T550B107K060TH4251
JLCPCB Part #
C1577445
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 100uF 60V ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors