T550B107K040AH4250
MFR.Part #
T550B107K040AH4250
JLCPCB Part #
C1577015
Description
-55℃~+105℃ 100uF 150mΩ@100kHz 40V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors