T550B107K025AT4251
MFR.Part #
T550B107K025AT4251
JLCPCB Part #
C1577453
Description
-55℃~+105℃ 100uF 190mΩ@100kHz 25V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS