T550B107K025AT4250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T550B107K025AT4250
JLCPCB Part #
C4979461
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 190mΩ@100kHz 25V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS