T543V685M050ATS065
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543V685M050ATS065
JLCPCB Part #
C2159377
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 50V 6.8uF 65mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS