T543V685M050AHW0657280
MFR.Part #
T543V685M050AHW0657280
JLCPCB Part #
C2159252
Description
-55℃~+105℃ 50V 6.8uF 65mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors