T543V685K050AHW0657280
MFR.Part #
T543V685K050AHW0657280
JLCPCB Part #
C2159263
Description
-55℃~+105℃ 50V 6.8uF 65mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors