T543V685K050AHE065
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543V685K050AHE065
JLCPCB Part #
C2159350
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 50V 6.8uF 65mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors