T543D685K063AHW0757280
MFR.Part #
T543D685K063AHW0757280
JLCPCB Part #
C4988089
Description
-55℃~+105℃ 6.8uF 63V 75mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors