T543D106K050AHW1007505
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543D106K050AHW1007505
JLCPCB Part #
C2158777
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 10uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors