T543C337K004AHW025D100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543C337K004AHW025D100
JLCPCB Part #
C2159456
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 25mΩ@100kHz 330uF 4V ±10% 2312 Tantalum Capacitors