T543B227K006AHW035D100
MFR.Part #
T543B227K006AHW035D100
JLCPCB Part #
C4983353
Description
-55℃~+105℃ 220uF 35mΩ@100kHz 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors