T543B107M006ATW025
MFR.Part #
T543B107M006ATW025
JLCPCB Part #
C2158691
Description
-55℃~+105℃ 100uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS