T541X686K030BH8720
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X686K030BH8720
JLCPCB Part #
C2161191
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 30V 35mΩ@100kHz 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors