T541X477M006DT8505
MFR.Part #
T541X477M006DT8505
JLCPCB Part #
C2160562
Description
-55℃~+125℃ 12mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS