T541X477M006AH6510T500
MFR.Part #
T541X477M006AH6510T500
JLCPCB Part #
C5106897
Description
-55℃~+125℃ 470uF 5mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors