T541X158K2R5DT8605
MFR.Part #
T541X158K2R5DT8605
JLCPCB Part #
C2161176
Description
-55℃~+125℃ 12mΩ@100kHz 1500uF 2.5V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS