T541X108M004DT8605
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X108M004DT8605
JLCPCB Part #
C4985070
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS