T541X108M003CT8605
MFR.Part #
T541X108M003CT8605
JLCPCB Part #
C4980657
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS