T541X108M003BT8505
MFR.Part #
T541X108M003BT8505
JLCPCB Part #
C2159843
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS