T541X108K2R5DH8705
MFR.Part #
T541X108K2R5DH8705
JLCPCB Part #
C2161242
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 2.5V ±10% 2917 Tantalum Capacitors