T541X108K004DH8505
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X108K004DH8505
JLCPCB Part #
C2161441
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors