T541X108K004CT8605
MFR.Part #
T541X108K004CT8605
JLCPCB Part #
C2160839
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS