T541X108K003BT8605
MFR.Part #
T541X108K003BT8605
JLCPCB Part #
C2161304
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS