T541X107M030BT8520
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X107M030BT8520
JLCPCB Part #
C2160141
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 30V 35mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS