T541X107K030CH6520
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X107K030CH6520
JLCPCB Part #
C2160450
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 30V 35mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors