T541X107K020BH8610
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X107K020BH8610
JLCPCB Part #
C2161334
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 50mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors