T541X107K020AT8710
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X107K020AT8710
JLCPCB Part #
C4952692
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 50mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS