T540D687M2R5DH8605WAFL
MFR.Part #
T540D687M2R5DH8605WAFL
JLCPCB Part #
C1576919
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors