T540D687M2R5BH85057280
MFR.Part #
T540D687M2R5BH85057280
JLCPCB Part #
C2159600
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors