T540D687K2R5BH8605
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D687K2R5BH8605
JLCPCB Part #
C2159743
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 680uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors