T540D687K2R5AH8605WAFL
MFR.Part #
T540D687K2R5AH8605WAFL
JLCPCB Part #
C1576694
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 680uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors