T540D477M2R5BH85057280
MFR.Part #
T540D477M2R5BH85057280
JLCPCB Part #
C2159676
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors