T540D477M004CH8710WAFL
MFR.Part #
T540D477M004CH8710WAFL
JLCPCB Part #
C1578049
Description
-55℃~+125℃ 40mΩ@100kHz 470uF 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors