T540D477M003BH8705WAFL
MFR.Part #
T540D477M003BH8705WAFL
JLCPCB Part #
C4987131
Description
-55℃~+125℃ 3V 40mΩ@100kHz 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors