T540D477K2R5BH86057610
MFR.Part #
T540D477K2R5BH86057610
JLCPCB Part #
C1576618
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 470uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors