T540D477K2R5AH8505WAFL
MFR.Part #
T540D477K2R5AH8505WAFL
JLCPCB Part #
C4981362
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 470uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors