T540D477K003CH8505WAFL
MFR.Part #
T540D477K003CH8505WAFL
JLCPCB Part #
C4979935
Description
-55℃~+125℃ 3V 40mΩ@100kHz 470uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors