T540D337M2R5AH8605
MFR.Part #
T540D337M2R5AH8605
JLCPCB Part #
C2160080
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors