T540D337M006CH8510WAFL
MFR.Part #
T540D337M006CH8510WAFL
JLCPCB Part #
C4978479
Description
-55℃~+125℃ 330uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors