T540D337M003AH8705WAFL
MFR.Part #
T540D337M003AH8705WAFL
JLCPCB Part #
C1576852
Description
-55℃~+125℃ 330uF 3V 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors