T540D337K2R5DH8605WAFL
MFR.Part #
T540D337K2R5DH8605WAFL
JLCPCB Part #
C4950278
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 40mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors