T540D337K2R5BH87057610
MFR.Part #
T540D337K2R5BH87057610
JLCPCB Part #
C1576680
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 40mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors