T540D337K2R5AH86057610
MFR.Part #
T540D337K2R5AH86057610
JLCPCB Part #
C1576394
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 40mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors